O firmie

Firma Poweras jest firmą działającą w sektorze morskim i przemysłowym.

Zasadniczym elementem aktywności firmy jest dystrybucja morskich silników wysokoprężnych szybkoobrotowych firmy MAN Truck & Bus .

Realizujemy również dostawy i naprawy silników napędu głównego firmy Cummins oraz agregatów prądotwórczych w wykonaniu morskim.

Dodatkowo oferujemy części zamienne i eksploatacyjne do oferowanych urządzeń.

Z racji lokalizacji firmy specjalne miejsce w strukturze działalności zajmuje serwis urządzeń stosowanych w okrętownictwie i przemyśle stoczniowym.

Świadczymy usługi remontów i przeglądów morskich silników wysokoprężnych, agregatów prądotwórczych, systemów automatyki, systemów energetycznych statków i okrętów.

W ramach prowadzonej działalności podjęliśmy współpracę z wieloma firmami zarówno krajowymi jak i zagranicznymi. Oferujemy urządzenia, części zamienne do nich oraz serwis dla silników wysokoprężnych firmy MAN, Cummins Engine Company. W ofercie posiadamy również szeroką gamę filtrów o zastosowaniach przemysłowych w tym paliwowe, olejowe, powietrza i inne. Pełną listę partnerów firmy Poweras znajdziecie Państwo w zakładce Partnerzy.

Zarówno kierownictwo jak i pracownicy firmy Poweras posiadają bogate doświadczenie zawodowe oraz szeroką wiedzę marketingową i techniczną uzyskaną w toku wielu szkoleń odbytych u producentów maszyn i urządzeń.

Nasi specjaliści serwisowi są do Państwa dyspozycji zarówno w kraju jak i za granicą. Mając nadzieję na podjęcie współpracy zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy.

Napęd główny
Agregaty prądotwórcze
Napędy hybrydowe
Systemy sterowania napędów
Części zamienne
Serwis

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem na Polskę producenta silników wysokoprężnych, szybkoobrotowych firmy MAN.

Nasi Partnerzy

W ramach prowadzonej działalności firma Poweras podjęła współpracę z szeregiem firm zarówno w kraju jak i za granicą. Do naszych najważniejszych partnerów należą: MAN TRUCK & BUS Company, EMERSON ( AVENTICS ), GALEON SP. Z O.O. , SUNREEF VENTURES S.A. oraz inni.

Zrealizowane projekty

Wykaz wybranych projektów realizowanych przez pracowników naszej firmy:

BERNARD SCHULTE SHIPMANAGEMENT

Remonty okresowe, naprawy bieżące agregatów pomocniczych, nadzór nad wymianą agregatów pomocniczych – jednostki m/v Happy Eagle, m/v Happy Bear, m/v Philine Schulte

BOURBON OFFSHORE

Przeglądy okresowe, naprawy doraźne silników pomocniczych Cummins K50 na jednostkach serii Bourbon Evolution – BE802, BE804
Przegląd okresowy silników Caterpillar na jednostce Bourbon Petrel

TB MARINE SHIPMANAGEMENT

Przeglądy okresowe, naprawy doraźne silników Cummins KTA19 na jednostkach M/V ELBTAN ITALY , M/V ELBTANK GERMANY.

CES Kraków

Marynizacja agregatów prądotwórczych (2szt.)

ul. Rycerska 18A/13
80-180 Kowale

+48602648653 Biuro
+48604905040 Dział techniczny

info@poweras.pl
www.poweras.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone dla Poweras.pl | design: Anna Kallas Studio & Powered: OK Interactive