O firmie

Firma Poweras jest firmą działającą w sektorze przemysłowym.

Zasadniczym elementem aktywności firmy jest dystrybucja oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny morskich silników wysokoprężnych szybkoobrotowych firmy MAN Truck & Bus .

Realizujemy również dostawy i naprawy silników napędu głównego firmy Cummins oraz agregatów prądotwórczych w wykonaniu morskim.

Dodatkowo oferujemy części zamienne i eksploatacyjne do oferowanych urządzeń.

Z racji lokalizacji firmy specjalne miejsce w strukturze działalności zajmuje serwis urządzeń stosowanych w okrętownictwie i przemyśle stoczniowym.

Świadczymy usługi remontów i przeglądów morskich silników wysokoprężnych, agregatów prądotwórczych, systemów automatyki, systemów energetycznych statków i okrętów.

W ramach prowadzonej działalności podjęliśmy współpracę z wieloma firmami zarówno krajowymi jak i zagranicznymi. Oferujemy urządzenia, części zamienne do nich oraz serwis dla silników wysokoprężnych firmy MAN, Cummins Engine Company . W ofercie posiadamy również szeroką gamę filtrów o zastosowaniach przemysłowych w tym paliwowe, olejowe, powietrza i inne. Pełną listę partnerów firmy Poweras znajdziecie Państwo w zakładce Partnerzy.

Zarówno kierownictwo jak i pracownicy firmy Poweras posiadają bogate doświadczenie zawodowe oraz szeroką wiedzę marketingową i techniczną uzyskaną w toku wielu szkoleń odbytych u producentów maszyn i urządzeń.
Nasi specjaliści serwisowi są do Państwa dyspozycji zarówno w kraju jak i za granicą. Mając nadzieję na podjęcie współpracy zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy.